טיפול לשיקום שיער

טיפול שיקומי לשיער פגום

 

שילוב מהפכני של מספר טכנולוגיות המובילות בתחום טיפול וטיפוח שיער יבש, פגום, דק, דליל, בעיתי ומתולתל פותח ע"י מומחים ברשת מספרות Heads    ניסיונם מקצועי הרב מוכיח שבשילוב של הייטק במספרה ונאנוטכנולוגיה במוצרי שיער עם הקפדה שיטתית ומקצועית ניתן להגיע לתוצאות טיפול ייחודי שמשקם ותורם רבות לבריאות השיער הפגום.

 

שיטה זו היא טיפול עם תוצאות פנומנאליות לשיער שבור, מצוין לבעלות שיער ארוך ולאלו שרוצות להאריך ולטפח את שיערם בלי לפגוע באורך. טכנולוגיות הוכיחו את עצמם בכל רחבי העולם כטיפול נפרד. אך מומחי הרשת פיתחו שיטה המשלבת את הטכנולוגיות לטיפול שיקומי אחד והרבה יותר חזק. מאות נשים כבר טופלו והחזירו לעצמן יופי טבעי ושיער בריאה. מדובר בטיפול עמוק לקצוות השיער למניית פיצולים ושברים, החדרה שיקומית לסיב השיער ושכבת מגן נגד שבריריות, מיועד לשיער לא ממושמע ודק, להשלמה מתבצעת מעטפת דו שלבית טיפולית לריכוך, שיקום, החדרת לחות וחיזוק למבנה השיער עם הגברת אלסטיות וברק טבעי. השיטה אף גורמת לשיער להיות יותר מבריק ולצמוח בקצב מהיר יותר.

 

ולסיום, התאמת מוצרים מיוחדים ללא מלחים על בסיס פרוטאין, שמנים טבעיים, ויטמינים וקראטינים לטיפול בשיער ולשימוש בבית לשמירת האפקט.

 

כמו כן מומלץ לצבוע שיער ע"י צבע מיוחד על בסיס טבעי ללא אמוניה לנשים רגישות ואלרגיות בקרקפת. (צבע היפואלרגני) ייחודי לרשת מספרות האדס.

 

בשלב הראשון צובעים שיער במשך 8 דקות ע"י צבע על בסיס טבעי. לאחר מכך ביו קראטין ממלא ומשחזר שיער פגוע ויבש. כל שיערה מתרחבת ומתמלאת בעזרת עודף הפרוטאין. חלקיקים של ביו קראטין נכנסים עמוק לתוך שיער ומתמזגים עם קראטין הטבעי הקיים. וכך למעשה שיער הופך להיות יותר בריא וחזק ויחד עם זה ליותר רך ונעים.

 

בשלב השלישי נכנסים לפעולה מספריים חמות – זו שיטה שעובדת בעזרת המחשב ואותמת את קצוות ובכך מגינה על השיער מנזק של הסביבה. שיטה אף גורמת לשיער להיות יותר מבריק ולצמוח בקצב מהיר יותר. אחרי שטיפה שיער נשאר להיות מבריק ולא מושפע מכלור או מלח. בשלב האחרון נעשה שימוש בשיטה CRP, תכשיר על בסיס פרוטאין שמזין, נותן הגנה ומחזק את השיער.

1700-50-87-50   לפרטים בסניפים

חזרה
עבור לתוכן העמוד