צבע טבעי לשיער ללא PPD וללא אמוניה

 

 צבע טבעי לשיער ללא PPD : תלונה נפוצה בקרב נשים היא הרגישות לצבע או אלרגיה חריפה לאחד ממרכיביו, הרי לכולנו ברור שלא נוותר על שיער יפה צבוע ומטופח ולא נפסיק לצבוע...

 

אלרגיה (רגשת) היא תגובת יתר של המערכת החיסונית, כתוצאה מחשיפה לגורמים זרים, הנקראים גם אלרגנים. אותם אלרגנים חודרים אל זרם הדם ונקשרים לנוגדנים, ואלה גורמים לסדרת תהליכים כימיים בגוף, הגורמים לתסמינים אלרגיים מוכרים כמו: גרד, עיטוש, דמעת, פריחה, נפיחות ועוד. 

 

רבים סובלים מתופעת האלרגיה, אולם מעטים מודעים לעובדה שתופעות אלרגיות יכולות להתפתח גם על עור הקרקפת, כן הקרקפת!!!

 

"אקנה למשל או פריחה בפנים וצוואר, הינם אחת התופעות האלרגניות השכיחות בקרב נשים ובנות נוער עקב שימוש בתכשירי שיער".

 

למרות שתופעות אלרגניות יכולות להיגרם מסיבות שונות אנו מדברים כאן על המרכיבים הכימיים בצבעי שיער כמו אמוניה או PPD (פאראפינילן דיאמין).
תלונה נפוצה בקרב נשים היא הרגישות לצבע או אלרגיה חריפה לאחד ממרכיביו, הרי לכולנו ברור שלא נוותר על שיער יפה צבוע ומטופח ולא נפסיק לצבוע; לכן, אנו ממליצים ראשית כל לפנות למומחים לאלרגיות ולעבור טסט רגישות לגילוי מקור הבעיה!

בשלב השני, יש למצוא מעצב שיער מקצועי בעל ידע והבנה בכימיה. חשוב שמעצב השיער יהיה בעל ידע בטכנולוגיות וכלים חדישים שיאפשרו מגוון פתרונות ומוצרים בהתמודדות עם הבעיה ומובן מאליו כי כל אישה שמכבדת את עצמה לא תזניח את שיערה ותהיה מוכנה להשקיע קצת יותר בשירות איכותי שיגרום לה להרגשת ביטחון, ומראה חיצוני מרשים, זוהר ובריא.

אולם, נשים אמתיות אף פעם לא מתייאשות ותמיד ממשיכות בחיפוש פתכרון לבעיה, לכן רבה הייתה שמחתן כאשר נתנו להן פתרון מידי לבעיה.
במספרות של רשת HEADS כבר שנים רבות דוגלים בגישה של טיפוח בריאות השיער. עזרנו לנשים רבות לטפל ולשקם שיער יבש ופגום, כמו כן פתרנו בעיות קרקפת שונות כמו נשירה, קשקשים ושמנוניות יתר.

 

צוות של רשת מספרות HEADS, בנוסף לקורסים מקצועיים רלוונטים, עוברים הכשרות בטריכולוגיה (תורת השיער והקרקפת) והבנה במרכיבי הצבע וטכנולוגיות חדישות. ניתן לומר בוודאות שישנן מספר טכנולוגיות וצבעים לשיער ברשת אשר אינם מכילים PPD ואמוניה. אפילו כיום, אחד ממגוון שרותי הרשת הוא צבע ללא PPD שפותח בטכנולוגיה ייחודית ועובד ללא חמצן וללא אמוניה עם יכולת כיסויי שיער לבן המגיעה ברוב המקרים לרמה של 100%.

בנוסף, בסניפים של הרשת, ניתן להסיג אמפולות היפואלרגניות אשר מומלצות לשימוש לפני כל צבע. ברשת HEADS אפילו משתמשים בחומרי הבהרה מיוחדים ללא אמוניה ונזקי שיער.
 

רוצות לדעת עוד?

 

ב-HEADSכבר מצאו פתרונות לבעיה וברשת המספרות שלהם עובדים לפי שיטה חדשנית אשר מתאימה לכל ראש המופקד בידיהם את הטיפול המתאים לו ביותר, תוך דגש על מידת הרגישות של השיער וגם של עור הקרקפת כמובן. בין המוצרים הנמנים במספרות נמצאים תכשירים חדשים היפו אלרגנים אשר מכילים ויטמינים בשילוב עם שמנים טבעיים, תמציות טבעיות ומינראלים. כנראה זו התורה החדשה בתחום השיער.
 

לאחרונה פנו לסניפי הרשת מספר נשים  עם תלונות לאלרגיות במטרה למצוא פתרון לבעיית הצבע. נשים שהיו מתוסכלות מכיוון שאי הרצון להסתובב עם שיער לבן מבצבץ בכל חלקי הראש והבעיה שרופא העור שלהן אסר עליהן להשתמש בצבע.
 

צביעת שיער בתכשירים לא מתאימים, בעלי ריכוז כימי גבוה ואפילו תכשירי לחות לשיער, עלולים לגרום לתופעות לוואי ואלרגיות כתוצאה משימוש בהם. גירוד מתמשך, פריחה יבשה, אדמומיות בעור הפנים, נגעים מוגלתיים על עור הקרקפת ואפילו אקנה באזור המצח העליון.

 

רשת מספרות HEADS, מזמינה אתכן לחוויה שלא הכרתן בתחום עיצוב השיער.
לרשותכן עומדים צוות המעצבים ואנשי המקצוע מהטובים מסוגם בעולם, שישמחו לעמוד לשירותכן, לייעץ, לחדש ולעצב את שיערכן במיומנות ובמסירות.

 

להזמנת תור לבדיקהוהתאמתצבע לשיער ללא אמוניה או PPDחייגו  1700-50-87-50

 

 

 

 

חזרה
עבור לתוכן העמוד