טיפול לשיקום שיער

טיפול לשיקום שיער

 

שילוב מהפכני של מספר טכנולוגיות מובילות בתחום טיפול וטיפוח שיער יבש, פגום, דק, דליל, בעיתי ומתולתל פותח ע"י מומחים ברשת מספרות Heads. ניסיונם המקצועי הרב מוכיח שבשילוב של הייטק במספרה ונאנוטכנולוגיה במוצרי שיער, תוך הקפדה שיטתית ומקצועית, ניתן להגיע לתוצאות טיפול ייחודי שמשקם ותורם רבות לבריאות השיער הפגום.

 

שיטה זו היא טיפול עם תוצאות פנומנאליות לשיער שבור. מצוין לבעלות שיער ארוך ולאלו שרוצות להאריך ולטפח את שיערן בלי לפגוע באורך. הטכנולוגיות הוכיחו את עצמן בכל רחבי העולם כטיפול נפרד, אך מומחי הרשת פיתחו שיטה המשלבת את הטכנולוגיות לטיפול שיקומי אחד והרבה יותר חזק. מאות נשים כבר טופלו והחזירו לעצמן את היופי הטבעי והשיער הבריא. מדובר בטיפול עמוק לקצוות השיער למניעת פיצולים ושברים, החדרה שיקומית לסיב השיער ושכבת מגן נגד שבריריות.

טיפול זה מיועד לשיער לא ממושמע ודק. להשלמה מתבצעת מעטפת דו שלבית טיפולית לריכוך, שיקום, החדרת לחות וחיזוק למבנה השיער עם הגברת אלסטיות וברק טבעי. השיטה אף גורמת לשיער להיות יותר מבריק ולצמוח בקצב מהיר יותר.

 

ולסיום, התאמת מוצרים מיוחדים ללא מלחים על בסיס פרוטאין, שמנים טבעיים, ויטמינים וקראטינים לטיפול בשיער ולשימוש בבית לשמירת האפקט.

 

כמו כן מומלץ לצבוע שיער ע"י צבע מיוחד על בסיס טבעי ללא אמוניה לנשים רגישות ואלרגיות בקרקפת (צבע היפואלרגני) הייחודי לרשת מספרות HEADS.

 

בשלב הראשון צובעים את השיער במשך 8 דקות ע"י צבע על בסיס טבעי. לאחר מכך ביו קראטין ממלא ומשחזר שיער פגוע ויבש. כל שערה מתרחבת ומתמלאת בעזרת עודף הפרוטאין. חלקיקים של ביו קראטין נכנסים עמוק לתוך השיער ומתמזגים עם הקראטין הטבעי הקיים. וכך למעשה שיער הופך להיות יותר בריא וחזק ויחד עם זאת ליותר רך ונעים.

 

בשלב השלישי נכנסים לפעולה המספריים החמות – זוהי שיטה שעובדת בעזרת המחשב ואוטמת את הקצוות, ובכך מגינה על השיער מנזק של הסביבה. השיטה אף גורמת לשיער להיות יותר מבריק ולצמוח בקצב מהיר יותר. אחרי שטיפה, שיער נשאר להיות מבריק ולא מושפע מכלור או מלח. בשלב האחרון נעשה שימוש בשיטה CPR, תכשיר על בסיס פרוטאין שמזין, נותן הגנה ומחזק את השיער.

 

לפרטים ויעוץ אישי : 1700-50-87-50


 


  שירותים ירוקים של הרשת

 כתבות נוספות

 סניפים

 

 
 
 
 
 

עבור לתוכן העמוד