טיפול במספריים חמות

תגלית טכנולוגית בטיפול ועיצוב השיער – מספריים חמות!!!

 

מהי הטכניקה?

"מספרים חמות" במבנה חדש לחלוטין. למעשה, אלה הם מספריים רגילות בעלות להבים המצוידים  באטימה בטיחותית מבודדת חום. בעזרת מחשב נשמרת טמפרטורה קבועה של הלבים.המוטעמת לפי סוג השיער.תספורת כזאת היא חידוש טכנולוגי בכלל סלוני העולם בשנים האחרונות.


 

איך היא הופיעה?

באופן כללי, הטכניקה חדשה רק בחלקה. אפילו המלכה קליאופטרה  השתמשה כבר אז בסכינים חמים – עבדיה חיממו את הלהבים והספר גזר את שיערה של היפיפייה העתיקה בעזרת סכינים לוהטים.

 

בימינו  מערכת מיוחדת שומרת על טמפרטורה קבועה של המספריים. הודות לסגסוגת ייחודית המספריים בטיחותיות ביותר עבור האדם – מתחמם אך ורק המשטח החותך וחלקן האחר של המספריים נשאר חמים במקצת. הטמפרטורה נבחרת בהתאם לסוג השיער – החל משיער דק ילדותי ועד לשיער עבה "אפריקני".


 

במה מועילה טכניקת סיפור באמצעות מספריים חמות?

תארו לעצמכם שהוצאתם חתיכת חמאה מהמקרר ומנסים לחתוך אותה עם סכין קרה. כמובן , החתך יצא לא שווה ומחוספס, ובנוסף החמאה תתפורר. ואם תשתמשו בסכין חמה החתך יצא חלק. כך גם  השיער – מספריים קרות רגילות מותירות את קצה השערה "שטוח", לעומת זאת, מספריים חמות משאירות אותו כקדמוני. כמובן שבצורה כזאת התספורת יוצאת יפה יותר, חיה ושופעת.
 

קיים עוד היבט אחד – ככל שקצה השערה נמצא רחוק יותר מעור הקרקפת כך גם הזנתו נפגעת. לכן קצוות של שיער ארוך לרוב יבשים ומפוצלים. ובנוסף, כאשר השיער עובר צביעות לעתים קרובות שכבתו הקשקשית ניזוקה והקצוות הופכים לדקים , חלשים ושבריריים. בקצה השערה ישנם שני פתחים – דרך אחד מהם החמצן מגיע לשערה ודרך  הפתח השני החמצן המנוצל נפרש החוצה. אך כאשר קצוות השערה מפוצלים תהליך הנשימה נפגם , וכתוצאה מזה נראה עמום וצומח לאט.
 

גזירת קצוות השיער בעזרת מספריים חמות כאילו מבצעת פעולת הלחמת הקצוות והשיער מתפצל פחות, נושם טוב יותר ונראה מבריק ובריא.


 

איך מתבצעת התספורת?

הספר יוצר צורה ואורך רצויים של התספורת. לאחר מכן,  מגיע הרגע החשוב. מפרידים את השיער לקווצות קטנות שכל אחת מהן מסובבים לאניץ – בצורה שכל הקצוות המפוצלים נראים לעין.  הרי גם בתספורת ארוכה וישרה  כל השערות באורכים שונים, לכן על מנת לא לפספס שערות קצרות במיוחד, אנו שוזרים אניצים.  כמובן , בצורה זאת זמן ביצוע תספורת מתארך משמעותית.


 

 

 

האם ניתן לומר שתספורת באמצעות מספריים חמות מומלצת לכל, ללא יוצאי מן הכלל?

כן בהכלת לבעלות שיער ארוך או כאלה שהחליטו להאריך את השיער, מומלץ להסתפר עם מספריים חמות.
במקרה כזה  השיער יראה מבריק ומפואר , כמו כן תשתפר צמיחתו. חוץ מזה, ההבדל נראה לעין כבר לאחר תספורת ראשונה.


 

באיזו תדירות יש צורך לשוב על הטיפול?

נשים רבות אשר מחליטות להאריך את השיער, מפסיקות להסתפר לגמרי או ,לחילופין, נכנסות למספרה אחת לחצי שנה.  למעשה, חובה לספר שיער ארוך אחת לחודשיים לפחות , אחרת הוא נראה עמום, אינו מבריק, והקצוות מתפצלים. המסקנה – אם ברצונכן להיות בעלות שיער ארוך ויפה – אל תשכחו לבקר את מעצב השיער שלכן באופן סדיר.


 

במה מותנה הצורך בתספורת חמה?

המטרה העיקרית היא להלחים את קצה השערה בעת החיתוך. השערה צומחת משורשה כאילו בתוך קפסולה. כאשר אנו גוזרים את השערה – נחשפת שכבת הקראתין שלה. כידוע, סלסול כימי וצביעת השיער אינם מועילים ואף מזיקים. מספריים חמות מלחימות את שכבת הקראתין הפגומה , וכתוצאה השיער אינו מושפע מנזקי הסביבה החיצונית.  מלח וכלור הנמצאים בתוך המים אינם חודרים פנימה אל תוך השערה בעת חפיפה. ניתן להשוות את האפקט המתקבל לאחר שימוש במספריים חמות לצינור השקיה. כאשר דורכים על הצינור עם הרגל הוא נהיה כפיף וחזק. אותו דבר קורה גם לשכבת קראתין בתוך השערה – היא נעשית יותר גמישה, קפיצית וחזקה. כתוצאה מלחץ מוגבר , קשקשי השכבה נצמדים אחד אל השני בצורה הדוקה יותר, והשיער מקבל נפח וברק.


 

האם בעזרת השיטה כל תספורת ותסרוקת אפשריות לביצוע?

ללא ספק. רק שיער קצר במיוחד עדיין מספרים עם מספריים רגילות


 

איזה עיבוד נוסף דרוש לפני ביצוע הטיפול?

לא נדרשת הכנה מיוחדת במקרה כזה.  הבעיה העיקרית  שלא כל הספרים יודעים לבצע תספורת על שיער יבש. אך, תאמינו לי, התוצאה בהחלט שווה! מומלץ להשלים טיפול בשילוב מספר מוצרים שחלקם ניתנים לשימוש בבית וחלקם אפשר לבצעה בסניפי הרשת לקבלת אפקט הרצוי.


 

כמה זמן השירות קיים בשוק ?

די הרבה זמן. למרות זאת, לא כל האמנים שולטים בטכניקה הזאת.


 

אז למה , עד עכשיו , לא כל מעצבי השיער משתמשים בציוד הזה?

ראשית, לא כל סלון יכול להרשות לעצמו להחזיק מערכת כה יקרה. שנית,  לא כל ספר יכול לעבוד על הציוד. יש צורך בלימודים ואימונים מיוחדים.  תספורות באמצעות מספריים חמות מבצעים רק בסלונים יוקרתיים ולכן לא עורכים ניסיונות על לקוחות .


 

כמה תספורות בעזרת מספריים חמות דרושות על מנת לקבל את האפקט הרצוי?

כאשר מדובר בשיער ארוך ניתן לחוש בהבדל לאחר 4-5 תספורות. לבעלות שיער קצר מספיקה אף תספורת אחת.


 

למי ממליצים על תספורת בעזרת  מספריים חמות?

לכולם. השימוש בטכניקה אקטואלי במיוחד עבור שיער דק ושיער עבה צבוע, וכמו כן עבור אלה שהחליטו להאריך את השיער. במצבים של שיער פגוע מצביעות, גוונים וסלסולים רבים, מספריים חמות הינן גאולה בשילוב עם טיפולים משלימים. לשיער בריא השימוש בטכנולוגיה זו מוסיף מרא בריא וברק משלימים.


 

האם התספורת בעזרת מספריים חמות יקרה יותר מהרגילה?

כן, השירות יותר יקר מהתספורת הרגילה. זהו אלמנט של הצעה בלעדית וטיפולית ללקוח !


 

לפרטים והזמנות :    1700-50-87-50

חזרה
עבור לתוכן העמוד