צבע שיער

היום כשהשיער הפך לארוך יותר ותסרוקות למשוכללות יותר, דווקא צביעת השיער מאפשרת לאדם להתבלט ועל ידי זה למצוא את עצמו בחיים.

 

אין זה סוד, שצבע שיער נכון יעניק קסם לבגדינו, ידגיש את גוון פנינו וימעיט את הצורך באיפור. היום הצבע מגדיר את ישותו של האדם ואת יחסו לחיים בכלל. עם זאת, לא רק הצבע עצמו חשוב- חשובים בחירתו והתאמתו הנכונים, הנחתו הטכנית והאפשרות לבוא עוד פעם.

 

לקוחות הולכות לצבוע את השיער רק לסלון בו באמת מקדישים תשומת לב רבה לשירות הנתון: מחנכים ומאמנים מקצוענים, מרחיבים שטח עבור שירות הצביעה וכו’. הזדמנות של הסלון להפוך לפופולארי, מכובד ואופנתי גודלת יחד עם העלאת איכות שירותי "הצביעה" בו.

 

בכל רבגוניותה בשנים שעברו, שיערה הצבוע של לינדה אוונג’ליסטה התקבל כאביזר אופנתי, ולא כשינוי תדמית. צביעת השיער היוותה סוד, שלדבר עליו נחשב לטאבו.

 

דורות של נשים היו בטוחות שהדבר הרע ביותר שניתן להגיד על האישה, זה שהיא בלונדינית צבועה. גברים וצביעת שיער כלל לא השתלבו יחד. אפילו היום, כאשר אנו מספרים להורים שלנו, ששינינו את תדמיתנו בכוונה לתסרוקת, הם אומרים לנו … "אה.. צבעת את השיער…" חוץ מזה היום, מקום ושמו של מעצב השיער אצלו אנו צובעים את שיערנו, הפכו לנושא לגאווה.

 

באיזה אופן אנו בדרך כלל בוחרים תספורת ?

רואים סרטים וכתבי-עת אופנתיים, בוחרים את הצבע אשר מצוא חן בעינינו, בין אם זאת ניקול קידמן, ג’וליה רוברטס או קמרון דיאז, והולכים לספר שלנו שמגלה את סודות הטכניקה הנתונה, ואנו קונים אותם; אך, כאשר אנו באות אל מומחה בספרות וצביעה, אנו מקבלות יותר מצורה וצבע. אנו מקבלות חזות אשר נוצרת באופן מקצועי!

חזרה
עבור לתוכן העמוד