שיער חלק או החלקה?

העיסוק בהחלקת שיער היה מאז ומתמיד נחלתן של נשים רבות שביקשו להחליק את שיערן ולא בחלו לשם כך באמצעים. טריקים ביתיים ושיטות סבתא כמו גיהוץ השיער הרטוב במגהץ, טכניקת סיבוב השיער על הראש המוכרת בשמה "אבו -עגילה" ועד החלקת גבס באמצעות חומרים כימיים שונים, אכן הצליחו במידה זו או אחרת להחליק את השיער, אך התפוגגו כלא היו בעת החפיפה הראשונה ובנוסף הותירו, במקרים רבים, שיער יבש, מפוצל, דהוי ולעיתים גם נזק בלתי הפיך.

 

בשנים האחרונות אנו עדים לחידושים משמעותיים בתחום החלקת השיער ששינו לחלוטין את הדימוי השלילי שנתפס כלפי שיטות ההחלקה המוכרות. הטכנולוגיות החדשות מאפשרות לא רק החלקת שיער איכותית, אסטטית ולאורך זמן, אלא גם שילוב של חומרים טבעיים המטפחים את סיבי השיער ומראה בריא וזוהר.

 

החלקה ברזילאית:
החלקת שיער בטכנולוגיה ברזילאית נועדה לטיפול בכל סוגי השיער, במיוחד לשיער צבוע, פגום ודק. באמצעות שיטה זו ניתן להחליק, בקלות יתרה, שיער גלי ומתולתל, למנוע בו נזקים עתידיים ולהעניק לשיער ברק ויופי. החלקה ברזילאית מכילה מולטי-ויטמינים, מינרלים וקולגן המעניקים לשיער חוזק ובריאות. החלקה ברזילאית היא למעשה מסכה תמידית על השיער.


החלקה יפנית:
החלקת שיער בטכנולוגיה יפנית נועדה לטיפול בשיער עבה ובריא שאינו פגום או הרוס. הטיפול מתאים גם לבעלות שיער צבוע ללא גוונים אך אינו מתאים לבעלות שיער יבש או מובהר. הטכנולוגיה היפנית לא רק מחליקה את השיער, אלא גם מחייה אותו, הופכת אותו לבריא יותר ומקנה לו שפע של ברק ויופי.
לאחר טיפול החלקה יפנית ניתן לצבוע את השיער בכל צבע וגוון.


 

חשוב לדעת: החלקת שיער הינה כלי קוסמטי, כמו למשל צבע או סלסול, וההצלחה של הכלים הנ"ל מותנת בגורם האנושי שהוא מעצב שיער.

חזרה
עבור לתוכן העמוד