קבלו את הבלונד החדש

הוא טרנדי, הוא שמח והחדשות הטובות הן, שהוא כבר לא הורס את השיער! אז מה את אוהבת? בלונד פלטין קר על כל הראש? בלונד דבש בגוון טבעי? או אומברה מדליק במראה בריא?

 

היא היתה עם שיער שחור מבריק, ניסתה להבהיר קצת בגוונים ותמיד חזרה לשחור. עד תחילת האביב, ממש לא מזמן: קים קרדשיאן הופיעה לאירוע ברנז'ה יוקרתי בבלונד פלטינה זוהר. וזה מהמם.

"הבלונד פלטין חוזר ובגדול", מאשרים מומחי העיצוב של מספרות Heads. "אחרי כמה עונות של שיער בגווני חום טבעיים, חוזרים היום אל גווני בלונד. זה שמח, זה מחמיא ונועז".

 

צבעי שיער בלונד: שיטות הבהרה ידידותיות

צבע בלונד לשיער תמיד היה כאן, אבל לאחרונה הוא קיבל דחיפה חדשה דווקא מכיוון האומברה. אותו טרנד מדליק של צביעת החלק התחתון של השיער בגווני בלונד החזיר את הצבעים הבהירים כחלק ממראה משולב, בלונד שמתחבר לגווני חום.

מה שמאפשר לעשות חידושים אופנתיים הוא טכניקת צביעה שהולכת ומשתכללת. בעבר הלא רחוק היה ידוע לכולם שצבע בלונד לשיער פוגע בו ו"שורף" אותו. ב-Heads מעדכנים שיש שיטות הבהרה חדשות מצויינות, שמאפשרות להגיע לסוגי בלונד זוהרים ויפים בלי להזיק לשיער.

"יש לנו היום הבנה טובה איך ליצור סוגי בלונד יפים בלי לפגוע בשיער. אם פעם לחברות קוסמטיקה היה חומר מבהיר מסוג אחד או שניים, היום יש 7-8 סוגים של חומרי הבהרה. פעם היו משאירים את החומר המבהיר על השיער עד להבהרה הרצוייה, היום יש חומרים מתוחכמים שעוצרים את תהליך ההבהרה בהתאם למה שקבענו מראש. ועוד חידוש: יצאו חומרים שמיועדים לשיער מובהר! זה פותר את הבעיה של שיער, שהיה כל כך פגוע מצביעות קודמות, שכבר אי אפשר היה לעשות איתו גווני בלונד חדשים. היום אפשר".

 

לפרטים ויעוץ אישי : 1700-50-87-50

 

צבעי שיער בלונד: כל הטרנדים

אז איך אפשר לנצל את הטכניקות החדשות? בהמון דרכים זוהרות:

טרנד האומברה ממשיך לחרוך את מסלולי תצוגות האופנה. "האומברה עבר שידרוג בשנה האחרונה מגוונים טבעיים ובלונד כהה לבלונד בהיר יותר, שיוצר הבדל יותר קיצוני מצבע הרקע. אם צבע בלונד לשיער באומברה נראה שרוף ולא יפה זה מאוד מקלקל, כי מה שיפה באומברה הוא שזה מראה שיער ארוך ובריא. לכן החידוש של סוגי בלונד מתוחכמים, ששומרים על המראה הבריא, חשוב".

בגלל שיטת האומברה אפשר להכניס בכיף גם את כהות העור והשיער לעולם של גווני בלונד, כי הצביעה לא מגיעה עד השורש. גם השיטות החדשות לצביעה עוזרות: "בשנים קודמות, כשהחומרים של צבע בלונד לשיער היו חזקים, נזהרנו על בעלות שיער כהה כי זה היה ממש הורס להן אותו. היום אנחנו יכולים להרשות לעצמנו להתאים גם לכהות עור בלונד בהיר והאפקט מגניב".

הגוונים עברו שידרוג. היום מחפשים תנועה בשיער,  להשיג יותר הצללות, עם צבע יותר מתוחכם ופחות משעבד. אם עושים מעבר חצייה, כלומר  פסים מצוירים, אז אחרי חודש רואים שורש. היום הגוונים מעוצבים כך שהצבע באיזור השורשים הוא רק בנגיעה, הדגש פחות על השורשים ויותר על הקצוות. זה פחות משעבד".

וכמובן, בלונד יכול להיות צבע כללי שמשנה לגמרי את המראה: "בזכות השיטות החדשות אפשר להגיע לבלונד זוהר ויפה. זה יפה לצעירות ועושה אותן יותר נשיות. לנשים יותר בוגרות, שיש להן לפעמים אדמומיות בפנים, שיער בלונדיני מטשטש את זה ויוצר מראה מאוד נקי".

 

עולם של גוונים

בלונד, כמובן, הוא לא צבע אחד אלא עולם של גוונים. בשפה המקצועית מבדילים בין גוונים קרים, שנוטים יותר לבלונד אפור ובלונד פלטינה, לבין גוונים חמים, שנוטים לבלונד דבש או בלונד כהה. "הכל הולך", אומרים ב-Heads, "והשטיפות החדשות יודעות לתת זוהר וברק גם לגוונים החמים וגם לקרים".

ומי הבלונדיניות החביבות על הצוות האמנותי? בין הישראליות הם מפרגנים לשירי מיימון, שנראית נהדר בצבע בלונד דבש ולבר רפאלי, שלפעמים זוהרת בבלונד אפור ולפעמים נראית כמעט כמו הבת של השכן בבלונד חם טבעי (אבל בת מהממת של השכן).

בחו"ל מזכיר הצוות את שרליז תרון, "היא עושה 'בייבי בלונד' או 'בלונד חיטה', במראה טבעי וחם", סקרלט ג'והנסן שמגוונת על כל הסקאלה, מבלונד פלטינה דרך בלונד דבש ועד בלונד כהה ובמיוחד הבלונדינית החדשה והמפתיעה: קים קרדשיאן.

 

לפרטים ויעוץ אישי : 1700-50-87-50

חזרה
עבור לתוכן העמוד